Garaże blaszane podwójne

Wyświetlanie 1–15 z 23 wyników

Garaże blaszane podwójne to fantastyczna opcja dla tych, którzy mają więcej niż jedno auto. Chociaż ich zakup powinni rozważyć też ci, będący pasjonatami ogrodnictwa, sportu czy po prostu lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Dlaczego? Ponieważ garaż dwustanowiskowy nie tylko będzie bezpiecznym i funkcjonalnym miejscem do przechowywania samochodów, ale i rowerów, rolek czy narzędzi ogrodniczych. Stąd też wiele osób decyduje się na to, aby postawić go na swojej posesji. Jeśli interesuje Cię zakup takiej konstrukcji, to trafiłeś w dobre miejsce!

Podwójne garaże blaszane w ofercie Stalmex

W Stalmex znajdziesz różne garaże blaszane podwójne. Nasza oferta została skomponowana tak, aby wyjść naprzeciw potrzebom konsumenta. Dlatego zamówisz tutaj konstrukcje w różnych rozmiarach, z oknem, z bramą uchylną lub dwuskrzydłową.

Dwustanowiskowy garaż blaszany od Stalmex może również mieć dach dwuspadowy bądź spad dachu do tyłu lub w inną stronę.

Garaże blaszane podwójne i ich estetyczny wygląd

Garaż blaszany podwójny powinien być także estetyczny – dlatego też wybierzesz u nas także rodzaj blachy. Ma ona róże kolory, takie jak ciemna zieleń, brąz oraz grafit. Ponadto oferujemy także różne rodzaje blachy drewnopodobnej w następujących barwach:

  • dąb
  • drewnopodobna grafit MULITIGLOSS 7016,
  • złoty dąb,
  • orzech.

Z pewnością jedna z tych opcji idealnie wpasuje się w styl Twojej posesji! Barwy te w całej okazałości możesz zobaczyć w naszym konfiguratorze. Poza tym zapraszamy także do odwiedzenia zakładki „KOLORY”. Tam z kolei zamieściliśmy same wzorniki, zarówno blachy drewnopodobnej, jak i tej standardowej.

Garaż blaszany na dwa samochody – bramy dwuskrzydłowe czy uchylne?

Garaż podwójny w naszej ofercie dostępny jest w dwóch wersjach, jeśli weźmiemy pod uwagę rodzaj bram.

Pierwsza z naszych propozycji to brama uchylna. Otwiera się, przez mocne pociągniecie jej skrzydła w swoją stronę, a później należy pchnąć je do góry – gdy jest otwarta, skrzydła są umieszczone na prowadnicach, zawieszonych nad sufitem, co pozwala na swobodny przepływ osób i pojazdów. Bardzo często montuje się ją do wjazdów hal przemysłowych, magazynów, parkingów podziemnych, czy właśnie do garażów. Taka opcja to chętnie wybierane rozwiązanie, ze względu na oszczędność miejsca na swojej posesji. W naszej ofercie garaże blaszane podwójne, które mają właśnie taką bramę to na przykład:

  • garaż blaszany 7×5×2,6 – BTX 7016,
  • garaże blaszane 6×5×2,5 – RAL 7016.

Drugi rodzaj bramy to ta dwuskrzydłowa, która otwiera się na boki. To jeden z najprostszych mechanizmów. Od lat stawia na niego wiele konsumentów, ze względu na funkcjonalność oraz atrakcyjną cenę. Co ważne w naszej ofercie znajdziesz garaże na dwa samochody, których jedna brama jest dwuskrzydłowa, a druga uchylna. Niektóre z nich wyposażono także w dodatkowe furtki.

Montaż i fundament pod garaż dwustanowiskowy

Przed tym, jak nasza ekipa fachowców przyjedzie postawić konstrukcję na Twojej posesji, będziesz miał jedno zadnie. Mianowicie należy odpowiednio przygotować podłoże pod garaże dwustanowiskowe. My natomiast zapewniamy transport i w ustalony wspólnie dzień, dojeżdżamy pod wskazany adres i zaczynamy działać. Konstrukcja będzie gotowa do użytku już w kilka godzin, kiedy tylko na końcu zakotwiczysz ją za pomocą kotew.

Jak jednak przygotować podłoże? Otóż możesz wylać fundament. Wiele osób stawia też na bloczki betonowe ułożone punktowo. Więcej informacji dotyczących przygotowania podłoża znajdziesz na naszym blogu – zachęcamy Cię do odwiedzenia go!

Blaszak na dwa samochody, czyli spersonalizowana przestrzeń do przechowywania

Garaże blaszane podwójne to praktyczne rozwiązanie dla osób posiadających więcej niż jeden pojazd, którzy chcą zapewnić im bezpieczne i trwałe miejsce do przechowywania. Wyróżniają się one wysoką funkcjonalnością, są tańsze niż murowana garaże, a ich montaż trwa o wiele krócej. Poza tym możesz składować w nim nie tylko samochód czy dwa, ale także sezonowe sprzęty, takie jak rowery lub artykuły służące do pracy w ogrodzie. Warto więc zastanowić się nad garażem podwójnym, nawet jeśli posiadasz mniejsze auto. Ponadto wymagają one minimalnej konserwacji.

To, o czym jeszcze warto wiedzieć to możliwość zamówienia personalizowanej konstrukcji. Garaże zaprojektujesz w konfiguratorze – znajdziesz go na stronie internetowej sklepu Stalmex. To właśnie dzięki temu narzędziu nadasz im kolory, pasujące do elewacji domu oraz ogrodzenia. Co ciekawe, brama może mieć zupełnie inną barwę!

Poza tym na samym początku wybierzesz spad dachu. Garaże blaszane podwójne mogą mieć go w aż 5 różnych opcjach:

  • do tyłu,
  • do przodu,
  • na lewą stroną,
  • na prawą stronę.

Ostatnie rozwiązanie to tak zwany dwuspad, czyli dach dwuspadowy, o którym już dziś wspominaliśmy. Dodatkowo Twoja konstrukcja może mieć specjalne podwyższenie. Podasz również tam wymiary.

Wystarczy więc zamieścić w konfiguratorze swoje dane kontaktowe, a następnie wybrać spośród dostępnych opcji, jaki garaż blaszany Cię interesuje. Po wysłaniu tych informacji nasi eksperci zajmą się wyceną oraz ocenią projekt. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią najszybciej jak to możliwe i wspólnie zaczniemy działać. Wszystko po to, aby Twój garaż blaszany znalazł się na Twojej posesji w mgnieniu oka!

Stalmex – blaszak podwójny, garaże blaszane i o wiele więcej!

Garaże blaszane podwójne z dachem dwuspadowym, z blachy ocynkowanej czy tej drewnopodobnej, to tylko niektóre z pozycje z naszej bogatej oferty. Poza tym zamówisz u nas garaże jednostanowiskowe, jeśli miejsce na Twojej działce jest nieco bardziej ograniczone. Ponadto w Stalmex znajdziesz także garaże szeregowe.

Jeśli jednak szukasz domków ogrodowych, kojców dla psów czy bram oraz kontenerów również trafiłeś w dobre miejsce. Te wszystkie konstrukcje również znajdują się w naszej ofercie. Bardzo chętnie więc zajmiemy się ich produkcją oraz montażem. Masz jakieś pytania? Napisz do nas za pomocą formularza w zakładce „KONTAKT”. Serdecznie zapraszamy – do zobaczenia!