Garaże szeregowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Garaże w zabudowie szeregowej są częstym widokiem w przypadku parkingów osiedlowych lub domów wielorodzinnych, w których zachodzi potrzeba parkowania wielu pojazdów należących do jednej lub kilku rodzin mieszkających w obrębie jednej działki. Oferujemy zupełnie różnorodne garaże szeregowe, w których znajduje się na tyle dużo wolnej przestrzeni, że każdy z całą pewnością będzie mógł swobodnie opuścić swój pojazd. Stanowią jedną, szeroką konstrukcję. Warto je zakupić już dziś, wcześniej jednak poznając wszelkie zalety.

Gdzie sprawdzą się garaże szeregowe?

Garaże szeregowe, jak sama nazwa wskazuje, to konstrukcje przeznaczone do jednoczesnego parkowania nawet kilku pojazdów ułożonych szeregowo obok siebie. Długość całego zespołu jest w zasadzie nieograniczona, dlatego rozwiązanie to można zastosować w przypadku pojedynczych domów, np. do parkowania 3 pojazdów członków rodziny lub w firmie. Wówczas jednak optymalnym pomysłem okaże się garaż na nawet 5 samochodów osobowych o standardowych wymiarach zewnętrznych karoserii. Podobnie jest w przypadku osiedli, kiedy np. kilkoro właścicieli mieszkań zdecyduje się na zakup zabudowy szeregowej oraz jej postawienie i montaż w wybranej lokalizacji.

Garaże blaszane szeregowe mają mnóstwo zalet, wynikających przede wszystkim z ich konstrukcji. Całość, głównie za sprawą wysokiej jakości w połączeniu z korzystną ceną, charakteryzuje się między innymi:

  • Trwałością – warto wiedzieć, że garaże szeregowe są najlepszym rozwiązaniem dostosowanym do Waszych potrzeb, gdyż można z łatwością dostosować ich wielkość oraz pojemność do oczekiwań. Na nic jednak ich pojemność, gdy nie będzie ona szła w parze z trwałością. Wszystkie szeregowe garaże dostępne w ofercie producenta garaży Stalmex są wykonane z najwyższej klasy surowców, między innymi blachy trapezowej oraz kątownika zimnogiętego. Taka klasa materiałów zapewnia wieloletnią wytrzymałość na działanie wszystkich warunków atmosferycznych – od intensywnego słońca, aż na gradobiciach kończąc.
  • Zgodnością wymiarów – garaże szeregowe blaszane są oferowane dla klientów, którzy chcą parkować w nich wygodnie i nie przeszkadzać sobie nawzajem w trakcie codziennych obowiązków. W naszej firmie szczególnie mocno dbamy o to, aby w przypadku każdego garażu odchyłki realnych wymiarów w stosunku do wymiarów projektowanych były marginalne. Możesz dzięki temu każdy z zakupionych garaży wkomponować nawet do ciasnych przestrzeni pomiędzy blokami, na podjazdach lub przy bramach wjazdowych.
  • Różnorodnością – nie uznajemy półśrodków i kompromisów i widać to doskonale także po tym, że wszystkie zamówienia można z łatwością dostosować do swoich oczekiwań. Wybrać np. model z dachem jednospadowym, który zapewnia skutecznie odprowadzanie wody, zdecydować o liczbie miejsc we wnętrzu bądź też o wysokości całego zespołu. Każdy klient ma pełen wpływ na budowę każdego konstrukcji. Wynika to z tego, że nasze usługi kierujemy do szczególnie wymagających inwestorów.

Garaże blaszane szeregowe – detale mają znaczenie

Wszystkie produkty z naszej oferty cechują się pełną dbałością o najmniejsze detale, dzięki którym są polecane wśród wszystkich nabywców jako doskonała alternatywa dla garaży wbudowanych w bryłę budynku lub wolnostojących, murowanych. Przede wszystkim każdy oferowany garaż szeregowy jest wykonany ze zwróceniem uwagi na najmniejsze detale.

W procesie produkcji stawiamy głównie na zastosowanie nowoczesnej linii produkcyjnej, dzięki której nasze produkty są powtarzalne i można na nich polegać. Są wykonane z najwyższą możliwą precyzją, a po ich wyprodukowaniu – analizowane i testowane przez nasz dział kontroli jakości. Pracujący w nim specjaliści oceniają zgodność rezultatu z zamówieniem, poszukują błędów konstrukcji oraz słabych stron, przez które klient mógłby nie być zadowolony z zakupu.

Nie bez znaczenia jest także ogromny wybór w kontekście zewnętrznych wykończeń oraz materiałów. Możesz, jako klient, zdecydować się na garaż w kolorze:

  • z palety RAL,
  • z palety BTX,
  • imitacji drewna,
  • ocynku.

Tak duży wybór sprawia, że wszystkie z dostępnych u nas przedmiotów możesz z łatwością dopasować do wyglądu danej posesji oraz do motywu przewodniego danej elewacji, ogrodzenia lub pozostałych garaży dostępnych na danej działce. Garaże w zabudowie szeregowej mogą wbrew pozorom zdobić wszystkie place i sprawić, że wyglądają na znacznie bardziej zadbane.

Garaże szeregowe – cena modeli dostępnych w naszym sklepie

Wszystkie garaże szeregowe zawsze wyceniane są zawsze indywidualnie na podstawie informacji otrzymanych od klienta. Liczy się przede wszystkim rodzaj wykończenia, cechy szczególne wybranego modelu, w tym np. zamki, a także kolor i dodatkowe rozwiązania techniczne, przez które konstrukcje stanowią wyrób na miarę. Oczywiście garaże blaszane szeregowe są także dostępne jako prefabrykowane modele, które można otrzymać w zasadzie od razu, bez zbędnego oczekiwania i zwłoki wynikającej z samego procesu produkcyjnego. Wówczas mogą być nieco tańsze.

Garaże szeregowe blaszane – nowoczesne rozwiązanie do każdej przestrzeni

Warto wiedzieć, że współczesne blaszaki oferowane przez naszą firmę nie mają już nic wspólnego z tymi, które na rynku znajdowały się jeszcze do niedawna. Są atrakcyjne wizualnie, nowoczesne i doskonale wykonane, przez co nie sprawiają wrażenia wstawionych na daną działkę na siłę wyłącznie w celu skutecznej ochrony parkujących w środku samochodów.

Wszystkie garaże w zabudowie szeregowej stanowią dla właścicieli skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą samochodu, jego porysowaniem lub innymi aktami wandalizmu, ponadto wejście do czystego pojazdu nawet w trakcie intensywnych opadów deszczu z całą pewnością zrekompensuje wszelkie wydatki już pierwszej zimy.

Zapraszamy do zakupu już dziś, a w razie pytań do kontaktu z naszymi specjalistami. Wyznajemy zasadę, że liczy się jakość, która powinna być jak najwyższa, lecz także cena, którą z kolei staramy się ustalić na dobrym poziomie w stosunku do zalet płynących z zastosowania konstrukcji oferowanych na tej podstronie.