Garaże blaszane z wiatami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Garaż blaszany z wiatą to jedno z najpraktyczniejszych rozwiązań i jednocześnie funkcjonalny element, dla którego warto znaleźć miejsce w przestrzeni przydomowej, szczególnie tej użytkowanej przez zmotoryzowanych. W prezentowanej kategorii można znaleźć szeroki wybór konstrukcji stalowych, które z pewnością spełnia wszelkie potrzeby i oczekiwania.

Oferowane garaże blaszane z wiatą są zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale i wykonane z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu stanowią wieloletnią inwestycję. Zapraszamy do przejrzenia wszystkich modeli i zakupu wybranego z nich w atrakcyjnej cenie!

Garaż blaszany z wiatą na drewno i nie tylko – funkcjonalna i praktyczna konstrukcja o szerokim zastosowaniu

Prezentowane garaże blaszane z wiatą to niezwykle funkcjonalna konstrukcja. Dwa elementy idealnie ze sobą zintegrowane tworzą w połączeniu praktycznie zaaranżowaną przestrzeń. Tego rodzaju rozwiązanie jest idealne dla zmotoryzowanych, którzy w części garażowej mogą bezpiecznie przechowywać swój pojazd i chronić go przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych. Zatem można w nim znaleźć miejsce dla samochodu, quada, motocykla, a nawet rowerów czy hulajnóg.

Natomiast w części, w której znajduje się wiata, czyli konstrukcja z zadaszeniem, można przechowywać drewno przeznaczone na opał, opony sezonowe do samochodu, a nawet zabawki dziecięce, którymi maluchy bawią się w ogrodzie na świeżym powietrzu w ciepłym sezonie. To także przestrzeń, która idealnie sprawdzi się do przechowywania mebli, które będą skutecznie chronione przed opadami czy działaniem promieni słonecznych.

Ponadto wiata może także spełnić funkcję miejsca postojowego dla pozostałych członków rodziny, w której do dyspozycji jest więcej niż jeden samochód, jak i dla przyjezdnych gości. W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem będzie garaż blaszany podwójny z wiatą.

Garaż blaszany z wiatą – solidna i stabilna konstrukcja

Czym wyróżnia się każdy garaż blaszany jednostanowiskowy z wiatą i podwójny? Przede wszystkim solidną i stabilną konstrukcją, która została precyzyjnie wykonana z wysokiej klasy materiałów. Ich duża trwałość, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia czy warunki atmosferyczne gwarantuje możliwość wieloletniego użytkowania bez obaw o zniszczenie, czy rozchwianie się elementów konstrukcyjnych. Oczywiście pod warunkiem, że pojedynczy bądź podwójny garaż blaszany z wiatą będzie starannie zamontowany i złożony zgodnie ze sztuką. Do wykończenia większości modeli wykorzystujemy blachę trapezową i kątownik zimnogięty, wzmocniony profilem zamkniętym. Ponadto cała konstrukcja garażu jest ocynkowana lub zabezpieczona farbą podkładową i może tworzyć:

  • garaż blaszany z dachem jednospadowy z wiatą,
  • garaż blaszany z dachem dwuspadowym z wiatą.

Blaszany garaż z wiatą – jaki model wybrać?

Wybierając konkretną konstrukcję, warto dostosować ją do indywidualnych oczekiwań i wymagań. Do najpopularniejszych modeli należy jednostanowiskowy garaż blaszany 3×5 z wiatą, który zagwarantuje komfortowe miejsce dla jednego samochodu wewnątrz i drugiego na zewnątrz. Oczywiście otwartą, ale jednocześnie zadaszoną przestrzeń, można wykorzystać do przechowywania innych rzeczy, w zależności od potrzeb. Natomiast drugą, równie popularną propozycją, jest nieco większy garaż blaszany 6×5 z wiatą, który świetnie sprawdzi się wśród osób potrzebujących więcej wolnego miejsca.

Poza odpowiednim rozmiarem istotny jest także design garażu z wiatą, gdyż jest to element, który wchodzi w skład aranżacji przydomowej. W celu zachowania spójności i harmonii warto dopasować model do koloru elewacji domu lub stolarki okiennej i drzwiowej. Oferujemy między innymi garaż blaszany drewnopodobny, który z zewnątrz wygląda jak wykonany z naturalnego drewna, gdyż wykorzystany surowiec do produkcji w połączeniu z danym kolorem świetnie imituje ten materiał (blacha drewnopodobna). Dzięki temu każdy model wyróżnia się estetycznym wykonaniem i nowoczesnym designem i nie zaburza aranżacji, a stanowi jej atrakcyjny element. Odcień drewna często łączy się z grafitowymi częściami konstrukcyjnymi, co znakomicie ze sobą współgra. Dodatkową zaletą są okna, które wprowadzają do wnętrza garażu naturalne światło.

Garaż blaszany z wiatą – cena i darmowy montaż

Cena garażu blaszanego z wiatą jest bardzo atrakcyjna, szczególnie biorąc pod uwagę wszystkie zalety takiego rozwiązania. Ostateczny koszt zależy jednak od kilku czynników, gdyż wpływa na niego wielkość konstrukcji oraz dodatkowe elementy, takie jak okucia czy okna PCV. Dużym atutem jest również darmowy montaż wybranej konstrukcji stalowej, który realizowany jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych monterów. Usługa ta daje pewność prawidłowego zmontowania całej konstrukcji, dlatego warto z niej skorzystać. Po zakończonych pracach należy garaż niezwłocznie przymocować do podłoża za pomocą solidnych i niezawodnych kotew.

W przypadku chęci skorzystania z montażu należy zapewnić dojazd pojazdem ciężarowym, uwzględniając przy tym warunku pogodowe, gdyż w innym przypadku prace te nie będą możliwe do przeprowadzenia.

Garaże blaszane z wiatą – najwyższej jakości modele od renomowanego producenta

Jako producent garaży blaszanych możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Na bieżąco śledzimy rynek i potrzeby współczesnych klientów, aby móc je spełniać w 100%, projektując nowe konstrukcje. Posiadamy odpowiednią infrastrukturę i nowoczesną halę produkcyjną do dyspozycji, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Naszym klientom gwarantujemy terminowość, najwyższy poziom świadczonych usług, wysoką klasę oferowanych produktów oraz fachowe doradztwo. Zapewniamy także pełen profesjonalizm i chętnie odpowiemy na każde pytanie, co pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. W tym celu wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych – w każdym przypadku zapewniamy atrakcyjne warunki!