Kojce dla psów z profili poziomych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

W Stalmex znajdziesz asortyment bezpiecznych i wytrzymałych kojców z profili poziomych. Nie musisz już wybierać między solidnym wykonaniem a dobrym wyglądem – kojce w tej kategorii spełnią wszystkie Twoje wymagania. Sprawdź szeroką ofertę Stalmex i znajdź idealny kojec dla Twojego pupila!

Kojce dla psa z profili poziomych – mnogość zalet

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez towarzystwa czworonoga. Jednak poza masą radości, przysparza on też sporo obowiązków i utrapień. Z wieloma z nich można poradzić sobie, inwestując w odpowiedni kojec dla psa. Dzięki niemu pies ma wydzieloną przestrzeń tylko dla siebie, w której czuje się bezpiecznie i jest przy tym pod pełną kontrolą właściciela.

Kojec dla psa wykonany z profili zamkniętych poza wytrzymałością cechuje się łatwością obsługi i estetycznym wyglądem. Dzięki temu może być postawiony na przydomowej działce, nie psując ogólnej prezencji podwórka lub ogrodu.

Kojec dla psa – profile poziome jako bezpieczny i estetyczny wybór

Jeśli chodzi o kojce dla psów, profile poziome zyskują na popularności jako alternatywa dla krat lub siatek, gdyż są wykonane z materiałów gwarantujących bezpieczeństwo zwierzęcia, a przy tym wyglądają znacznie lepiej. Odpowiednie odległości między kształtownikami niwelują ryzyko, że łapa lub pysk zwierzęcia przypadkowo wpadnie w szczelinę. Kojec dla psa jest pozbawiony wystających i ostrych elementów, dzięki czemu możesz bez obaw pozostawić w nim swojego czworonożnego towarzysza.

Kojce dla psów – konstrukcja

Stalmex oferuje kojce wykonane z wysokiej jakości komponentów: profili zamkniętych w kolorze czarnym, kątowników zimnogiętych o dużej wytrzymałości mechanicznej, a także blachy trapezowej, z której skonstruowano dach i ewentualne ściany boczne. Dach ma spad skierowany do tyłu kojca, co zapobiega tworzeniu się kałuż przed wejściem.

Kojec dla psa w tej kategorii ma łatwo dostępne, otwierane na zewnątrz drzwi na zasuwę, a w niektórych przypadkach także udogodnienie w postaci obrotowego uchwytu na miski. Ten ostatni pozwala na dostarczanie pokarmu i napojów zwierzęciu, co może być szczególnie przydatne, gdy pies jest pod tymczasową opieką osoby, której jeszcze nie ufa.

Kojec dla psa bez podłogi może być ulokowany bezpośrednio na podłożu ziemnym, zaś modele z drewnianą podłogą można bez problemu umieścić w niemal dowolnym miejscu. Kojce wykonane z kątowników zimnogiętych są jednakowo stabilne, niezależnie od wybranego wariantu podłoża.

Kojec dla psa świetnym wyborem dla Twojego czworonoga

Kojec dla psa wykonany przez firmę Stalmex zapewni Twojemu przyjacielowi odpowiednie schronienie przed deszczem, wiatrem i upałami. Powierzchnia kilku metrów kwadratowych powinna wystarczyć nawet dla największych ras psów. Bez problemu zmieści się także buda i inne elementy wyposażenia, a zapewne pozostanie jeszcze sporo wolnej przestrzeni dla psa.

Pamiętajmy, że kojec jest dla czworonoga schronieniem tymczasowym i nie powinien on spędzać wewnątrz niego całych dni. Większość psów dobrze radzi sobie z czasowym zamknięciem na niewielkiej przestrzeni, dlatego dostępne w niniejszej kategorii kojce sprawdzą się świetnie.

Psy mają różne potrzeby i preferencje, dlatego dostępne w ofercie Stalmex kojce można łatwo do nich dostosować. Poziome ułożenie profili zamkniętych pozwala zwierzęciu na dogodne obserwowanie otoczenia kojca (które oczywiście uważa za swoje królestwo). Z drugiej strony, jeśli pies źle reaguje na nadmiar bodźców, można tak ułożyć modele wyposażone w blaszane ściany, by skutecznie go od nich odseparować.

Zalety kojców z profili poziomych

Chociaż dawniej kojce kojarzyły się negatywnie z ograniczaniem wolności psa, to dzisiaj wiadomo, że odpowiednio używane mogą działać na korzyść zarówno czworonoga, jak i właściciela. Kojce dla psa z profili poziomych prezentują się przy tym w sposób przyjemny dla oka, dlatego można je bez problemu wkomponować w ogólny projekt działki lub ogrodu.

Kojec dla psa jest bardzo praktycznym rozwiązaniem w wielu sytuacjach życia codziennego. Jeśli odwiedzają Cię goście, którzy obawiają się Twojego psa, a on sam źle znosi nieznajome twarze, to przeczekanie wizyty w kojcu będzie najlepszym rozwiązaniem. Podobnie nie trzeba męczyć się z ucieczką lub gwałtowną reakcją psa na otwieranie bramy głównej posesji.

Jeśli wykonujemy w ogrodzie prace porządkowe lub organizujemy przyjęcie np. z grillem, to pies będzie prawdopodobnie nieproszonym gościem. W takiej sytuacji kojec dla psa również sprawdza się znakomicie.

Odpowiednio dobrany kojec dla psa jest także przydatny przy tresurze i pozwala na łatwiejszą adaptację. Adoptowany pies trzymany początkowo w kojcu będzie w mniejszym stopniu wystawiony na dużą ilość nowych bodźców. Dzięki temu można łatwiej przyzwyczaić go do nowego miejsca, a przy okazji zyska on swój azyl w jego obrębie.

Kojec dla psa daje również możliwość tresowania psa i uczenia go prawidłowych zachowań w bezpiecznym otoczeniu – zwłaszcza gdy ten ma tendencję do niszczenia przedmiotów. Pamiętaj, że niezależnie od zastosowania kojca należy odpowiednio wyposażyć jego wnętrze.

Solidne kojce dla psów od Stalmex

Zdecydowanie nie warto oszczędzać na wykonaniu kojca dla psa – w końcu chodzi o bezpieczeństwo i komfort Twojego czworonożnego przyjaciela. Dlatego dokonując zakupu, zwróć uwagę, że kojec dla psa firmy Stalmex zapewnia:

  • solidną, stabilną konstrukcję, która poradzi sobie nawet z dużym, energicznym psem;
  • bezpieczeństwo dla Twojego psa – brak elementów stanowiących dla niego zagrożenie;
  • estetyczny wygląd pasujący do niemal każdej posesji dzięki profilom w kolorze czarnym;
  • wybór różnych konfiguracji ścian i podłóg oraz kojców o różnej powierzchni;
  • wytrzymały i chroniący przed warunkami zewnętrznymi dach skutecznie odprowadzający wodę;
  • gwarancję komfortu i bezpiecznego azylu dla Twojego czworonoga;
  • wygodę dla Ciebie podczas zajęć w ogrodzie wymagających spokoju – możesz pozostawić psa w odgrodzonej przestrzeni;
  • łatwy dostęp i możliwość karmienia bez otwierania drzwi.

Przekonaj się sam, że rozwiązania firmy Stalmex sprawdzają się najlepiej w codziennym użytku i zamów kojec dla psa, który ułatwi Ci życie!