Wiaty śmietnikowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Większość osób, oczywiście zupełnie błędnie, uznaje wiaty śmietnikowe za zbędny dodatek, który tak naprawdę ma odgrywać wyłącznie rolę praktyczną i zabezpieczać śmieci przed działaniem na nie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jak się jednak okazuje, altany śmietnikowe to także estetyczne rozwiązanie, które może nieco urozmaicić przydomową lub firmową przestrzeń. Przejrzyj wszystkie wiaty śmietnikowe stylowe i zamów je już dziś!

Wiaty śmietnikowe – niezbędne na osiedlu, w firmie i w każdym gospodarstwie domowym

Wiaty śmietnikowe to element przydomowej architektury utożsamiany z elementem stricte praktycznym. Fakt ten jednak nie powinien nikogo dziwić, gdyż tak naprawdę to ich podstawowa funkcja. Służą do przechowywania w ich wnętrzu pojedynczych koszy śmietnikowych, chroniąc je jednocześnie przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Kosze, nawet zamykane i sprawiające wrażenie dość szczelnych, mogą nie zapewniać odpowiednio dobrej ochrony, a dostanie się do ich wnętrza wody, zazwyczaj kończy się nieprzyjemnym zapachem. Szczególnie uciążliwym w okresie letnim.

Altany śmietnikowe różnią się oczywiście przeznaczeniem, a tym samym także wielkością. Duże modele o szerokości nawet sześciu metrów doskonale sprawdzą się w przypadku największych osiedli, a wersje znacznie mniejsze – w prywatnych domach lub niewielkich obiektach firmowych. Wszystkie mogą stać zarówno na otwartej przestrzeni, jak i tuż przy ścianach obiektów mieszkalnych i murach zewnętrznych odgradzających posesję.

O skuteczne odprowadzanie wody dba lekki pochył, precyzyjnie przemyślany pod kątem. Dobrze dobrana konstrukcja zapewnia w zasadzie stuprocentową stabilność konstrukcji umieszczonej na danej powierzchni.

Czym cechuje się każda wiata śmietnikowa dostępna na naszej witrynie?

Jako producent wiat śmietnikowych, dla którego liczy się głównie wysoka jakość i bezawaryjność produktów, stawiamy wyłącznie na sprawdzone, pewne rozwiązania. Z tego względu wykorzystujemy zalety konstrukcji stalowej, odpornej na praktycznie wszystkie warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Profile ocynkowane są odporne na korozję, a kolor – na blaknięcie oraz zmianę odcienia na skutek działania na powierzchnię promieniowania ultrafioletowego.

  • Trwałość – każdą wiatę śmietnikową dostępną w naszej ofercie cechuje między innymi ponadprzeciętna trwałość. Wynika to zarówno z dopracowanego do perfekcji procesu produkcyjnego, jak i precyzji komórki zajmującej się kontrolą jakości. W rezultacie każda wiata na śmieci jest trwała i może uskuteczniać segregację odpadów nawet w przypadku szczególnie intensywnych warunków pracy.
  • Atrakcyjność – wiata śmietnikowa naszej produkcji jest oczywiście wygodna w użytkowaniu, lecz nie tylko – jest także atrakcyjnym dodatkiem każdej przydomowej przestrzeni. Wynika to z mnogości wyboru dotyczącej przede wszystkim koloru, wielkości oraz materiałów użytych do produkcji poszczególnych wariantów.
  • Zgodność z oczekiwaniami – mamy świadomość tego, że klienci, którzy zamawiają u nas wiaty śmietnikowe na terenie całego kraju, często mają do dyspozycji bardzo ściśle określoną ilość przestrzeni. Bywa tak, że altanę śmietnikową zbyt dużą o jeden centymetr nie będzie się dało zastosować we wcześniej planowanej lokalizacji. Każda altana śmietnikowa dostępna w naszej firmie ma wymiary w pełni zgodne z informacją zawartą na witrynie.

Konstrukcje, głównie za sprawą ich precyzji wykonania oraz zastosowania wysoce trwałych materiałów, są praktycznie całkowicie odporne na silny wiatr, który z łatwością zniszczy konstrukcje niższej klasy. Dzięki temu oferowane są nie tylko funkcjonalne, lecz także są idealnym rozwiązaniem w przypadku gospodarstw leżących w szczególnie wietrznych okolicach.

Różnorodne wiaty śmietnikowe na wymiar

Wiaty śmietnikowe na wymiar mają tę zaletę, że jako klient możesz zdecydować w zasadzie o każdym parametrze. Przede wszystkim o odcieniu, wybierając spośród gładkich kolorów RAL lub zdecydować się na kolor BTX w macie bądź też wybrać wykończenie drewnopodobne o bardzo ciekawej stylistyce nawiązującej do naturalnego surowca. Oferujemy także pełen ocynk.

Tak czy inaczej, wiaty śmietnikowe stalowe powinny odpowiednio uzupełniać przydomową lub firmową przestrzeń, dlatego szczególnie duże znaczenie ma to, aby zdecydować się na odpowiedni wariant. W Stalmex wiaty na śmietniki możesz spersonalizować w zasadzie do woli i stworzyć model odpowiedni do swoich oczekiwań lub też kupić gotowy, przygotowany wcześniej przez naszych specjalistów i projektantów. Każdy wpływa na ogólną estetykę przydomowych przestrzeni i stanowi doskonałą alternatywę do przechowywania koszy śmietnikowych pod gołym niebem.

Wiaty na śmieci – producent ma znaczenie!

Wszystkie pergole śmietnikowe dostępne u producenta Stalmex występują w różnych rozmiarach i zapewniają odpowiednią wentylację pojemników śmietnikowych umieszczonych w ich wnętrzu. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski oraz spełnienie wszelkich indywidualnych potrzeb względem sposobu przechowywania koszy śmietnikowych w obrębie swojego gospodarstwa domowego.

W razie pytań – zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości, udzielą wyczerpujących informacji technicznych, a także pomogą w pewnym stopniu także w aspektach prawnych, kiedy np. do instalacji konstrukcji wymagane będzie pozwolenie. Wiaty śmietnikowe stalowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. Skorzystaj z naszej wiedzy, złóż zamówienie i zdecyduj się na wariant odpowiedni do swoich potrzeb już dziś.