Garaże blaszane ocynkowane

Wyświetlanie 1–15 z 47 wyników

Jeśli brakuje Ci bezpiecznego miejsca do przechowywania samochodu, rowerów czy sprzętów ogrodniczych, to trafiłeś w idealne miejsce. Pragniemy zaprezentować Ci garaże blaszane ocynkowane. To świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowego pomieszczenia do magazynowania przedmiotów, narzędzi czy pojazdów.

Blacha ocynkowana to bardzo częsty wybór pośród konsumentów. Tak naprawdę powodów tego jest wiele, między innymi wpływa na to trwałość oraz atrakcyjna cena. Przejdźmy jednak do prezentacji naszej oferty tych konstrukcji.

Garaż z blachy ocynkowanej w ofercie Stalmex

Stalmex specjalizuje się między innymi w sprzedaży oraz montażu garażów z blachy ocynkowanej. Mamy bardzo szeroki wybór przeróżnych budowli z tej kategorii. Konstrukcja stalowa naszych blaszaków jest dodatkowo zabezpieczona i pomalowana farbą podkładową. Ponadto dostępne są one w różnych wersjach oraz rozmiarach. Zapraszamy do przyjrzenia się im nieco bliżej!

Garaże ocynkowane dwustanowiskowe

Oferujemy między innymi garaże z blachy ocynkowanej dwustanowiskowe. To świetne rozwiązanie dla właścicieli więcej niż jednego pojazdu lub dla tych, którzy po prostu potrzebują dużo miejsca do przechowywania. Są one stworzone dla rodzin z dziećmi, zwłaszcza jeśli każda pociecha ma dodatkowo swój rower.

Poza tym uważamy, że będzie to też dobry wybór dla majsterkowiczów, którzy chcą uporządkować swoje narzędzia w jednym miejscu. Tak samo świetnie korzystać będą z niego ogrodnicy – oni z kolei mogą składować w nim kosiarki, nawozy, łopaty i inne potrzebne rzeczy. Jeśli więc tylko metraż Twojej posesji pozwala na taką konstrukcję, to ten zakup z pewnością okaże się trafny!

Garaż blaszany ocynkowany jednostanowiskowy

Garaże blaszane ocynkowane pojedyncze to zdecydowanie opcja dla tych, których działka ma nieco mniejszy metraż. Być może jesteś też właścicielem jednego samochodu i nie potrzebujesz aż tak wiele miejsca do przechowywania.

Poza tym garaż blaszany ocynkowany otrzymasz z opcją furtki czy okna. W zależności od modelu konstrukcji istnieje możliwość skomponowania jej tak, aby dodać te elementy. Wszystko po to, by dopasować konstrukcję w pełni do swoich oczekiwań.

Garaż ocynkowany – dach dwuspadowy

W naszej ofercie otrzymasz także garaże z różnym dachem. Pierwszą z propozycji jest dach dwuspadowy, nazywany również dachem siodłowym. To jeden z najczęściej spotykanych rodzajów na całym świecie, a stosuje się go w przeróżnych konstrukcjach. Charakteryzuje się on dwoma nachyleniami, które łączą się w grzbiecie, tworząc kształt litery „V”.

Jest bardzo popularny ze względu na swoją prostotę i funkcjonalność. Dach dwuspadowy jest łatwy do zbudowania i zapewnia dobrą ochronę przed opadami atmosferycznymi, jak również pozwala na swobodne odprowadzenie wody deszczowej. Dzięki niemu nie zalega także ciężki śnieg.

Garaż blaszany ocynk ze spadem dachu do tyłu

Dach ze spadem do tyłu, nazywany też dachem jednospadowym, charakteryzuje się nachyleniem tylko w jednym kierunku, który prowadzi w stronę tyłu budynku. To druga opcja zadaszenia, którą otrzymasz w Stalmex.

Taki rodzaj dachu jest stosowany przede wszystkim w budynkach przemysłowych, magazynach, halach produkcyjnych czy właśnie w garażach, gdzie jednym z najważniejszych czynników jest skuteczne odprowadzenie wody deszczowej. W łatwiejszy sposób pozbędziesz się także z niego śniegu.

Wybierz taki dach, który odpowiada Twoim potrzebom. Weź również pod uwagę względy estetyczne, by pasował do atmosfery i charakteru całej posesji.

Garaż blaszany ocynkowany – brama uchylna czy dwuskrzydłowa?

W Stalmex otrzymasz także garaże blaszane ocynkowane, które mają bramę uchylną lub dwuskrzydłową. Pierwsza z nich po otworzeniu chowa się pod sufitem na prowadnicach i oszczędza przestrzeń. Druga z kolei to tradycyjna opcja, na którą konsumenci stawiają od wielu lat, niezmiennie. Pamiętaj – wybór należy do Ciebie!

Dlaczego warto postawić właśnie na garaże blaszane ocynkowane?

Garaż blaszany ocynkowany ma naprawdę wiele zalet. Pierwszą z nich jest wytrzymałość, ponieważ blacha ocynkowana jest bardzo odpornym i trwałym materiałem. Cynk skutecznie zabezpiecza przed korozją, więc będzie służyć przez wiele długich lat. Warto zwrócić też uwagę na odporność na różne warunki atmosferyczne. Nie straszny mu deszcz, śnieg, mróz i promieniowanie UV. Dzięki temu garaż blaszany ocynkowany będzie skutecznie chronił Twój samochód i inne sprzęty właśnie przed takimi zjawiskami pogodowymi.

Nie bez znaczenia jest także niska cena, ponieważ garaże blaszane wykonane z blachy ocynkowanej są stosunkowo tanie w porównaniu z innymi konstrukcjami tego typu, na przykład murowanymi. Ponadto ich montaż jest naprawdę prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, co także wpływa na koszty – nasza ekipa zrobi to w maksymalnie kilka godzin.

Chcielibyśmy zwrócić także uwagę na łatwość w utrzymaniu. Blacha ocynkowana nie wymaga częstych prac konserwacyjnych. Wystarczy regularnie czyścić ją z zanieczyszczeń i cieszyć się jej wysoką funkcjonalnością.

Garaż blaszany ocynkowany i inne konstrukcje od Stalmex

Firma Stalmex oferuje bogaty wybór nie tylko garaży, ale i domków ogrodowych, wiat śmietnikowych czy kontenerów. Zajmujemy się dostawą oraz montażem wspomnianych konstrukcji. Twoim zadaniem będzie przygotować podłoże i zakotwiczyć wybraną przez Ciebie budowlę. Uważamy, że nasza oferta produktów to idealne rozwiązanie, ponieważ skutecznie ochroni ona Twoje przedmioty przed opadami deszczu, śniegu i silnym wiatrem – czynniki atmosferyczne są bowiem nieprzewidywalne.

Same garaże blaszaki także dostępne są w przeróżnych opcjach kolorystycznych – poza blachą ocynkowaną otrzymasz także drewnopodobną (dąb, orzech) czy w określonym kolorze, takim jak biel, szarość, grafit, brąz i ciemna zieleń.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Zrobisz to poprzez podany na stronie internetowej sklepu adres e-mail lub numer telefonu. Możesz skorzystać także z formularza. Zapraszamy!