Kontener socjalny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kontener socjalny to stosunkowo niewielki obiekt o wielu zastosowaniach – służy przede wszystkim jako przenośna, mobilna szatnia, pomieszczenie biurowe czy nawet domek wypoczynkowy. To kwestia jego konstrukcji, która składa się z czterech ścian, dachu oraz podłogi, jak i odpowiedniej liczby okien.

Każdy kontener blaszany dostępny na naszej witrynie cechuje się nie tylko uniwersalnością, lecz także wysoką jakością, wygodą eksploatacji oraz pełnym bezpieczeństwem użytkowania. Przejrzyj wszystkie kontenery blaszane, po czym złóż zamówienie już dziś.

Czym jest kontener socjalny?

Kontenery stróżówki kojarzą się większości klientów głównie z placami budowlanymi, na których nie ma innych wydzielonych miejsc dla pracowników. Pełnią tam funkcję szatni – można się w niej przebrać z odzieży roboczej na osobistą (i odwrotnie) czy spożyć posiłek. To jednak nie wszystkie zastosowania – kontener blaszany na placu budowy może odgrywać rolę stróżówki, czyli niewielkiego obiektu, w którym będzie znajdowało się całe wyposażenie związane z ochroną placu budowy, w tym monitoring i miejsce wypoczynku dla pracowników ochrony.

Kontenery blaszane mają jednak znacznie więcej innych zastosowań, które wynikają przede wszystkim z ich konstrukcji. W obiektach oferowanych przez naszą firmę mogą pracować osoby do zadań biurowych, w tym np. biuro obsługi klienta czy informacja dla odwiedzających. Ponadto kontenery socjalne sprawdzą się doskonale w rękach osób prywatnych jako przenośny, mobilny domek, który to, podobnie jak w krajach rozwiniętych, służy jako przystępne finansowo miejsce do wypoczynku. W takim przypadku warto jednak, aby kontenery biurowe były ocieplane i miały funkcję regulacji temperatury we wnętrzu.

Dobry kontener blaszany – charakterystyka obiektów marki Stalmex

Każdy kontener ocieplony oraz nieocieplony dostępny na naszej witrynie ma charakterystykę w pełni zgodną z oczekiwaniami współczesnych nabywców – zarówno klientów prywatnych, jak i dużych czy mniejszych przedsiębiorstw. Kontener biurowy składa się między innymi z kątowników wzmocnionych profilem na życzenie, które zapewniają przede wszystkim pełną stabilność obiektu po jego posadowieniu na trwałym, nośnym podłożu.

Każda stróżówka jest z zewnątrz pokryta mocną blachą trapezową T7 pionową, która z kolei gwarantuje pełną odporność na działanie praktycznie wszystkich warunków atmosferycznych. Jest trwała, mocna i sztywna, dzięki czemu nawet w trakcie intensywnych podmuchów wiatru nie generuje nieprzyjemnych dźwięków, które mogą wywołać obawy co do jej trwałości. To surowiec używany wyłącznie przez firmy, dla których liczy się nie szybka sprzedaż, a pełne zadowolenie pracowników biurowych lub fizycznych, którzy na co dzień korzystają z kontenerów.

Co oferujemy w standardzie?

Naszą firmę zawsze cechuje najwyższa jakość wyrobów, a stróżówka kontener jest tego kolejnym przykładem. W standardzie drzwi mają szerokość 90 cm oraz wysokość 200 cm, dzięki czemu można przez nie bez większych obaw wnosić i wynosić ciężkie, masywne przedmioty. Skrzydła otwierają się na zewnątrz, tym samym nie ma potrzeby aranżacji mebli w taki sposób, aby pomieścić skrzydło otwierane do środka. Ponadto kontener sanitarny jest wyposażony w większość komfortowych dodatków, które zwiększają zarówno wygodę pracowników, jak i poprawiają ich bezpieczeństwo.

  • Gniazda elektryczne – bardzo istotne w przypadku każdej działalności. Można do kontenerów dzięki temu podłączać standardowe odbiorniki prądu, w tym sprzęt elektroniczny, jak i prywatne urządzenia pracownika, w tym ładowarki.
  • Okna – oczywiście nie są wymagane przez wszystkich, jednak my – jako firma z wieloletnimi tradycjami i ogromnym doświadczeniem – staramy się wykraczać znacznie dalej, niż wyznaczają to rynkowe standardy. Przede wszystkim nasze kontenery socjalne są wyposażone w okno PCV, dzięki którym do wnętrza obiektu wpada naturalne, dzienne światło. Przez okno stróż może także na bieżąco kontrolować bezpieczeństwo danej posesji i w porę reagować na wszelkie objawy niebezpiecznych sytuacji.
  • Podłoga – w podstawowej wersji oferujemy trwałą, mocną i atrakcyjną wizualnie podłogę PCV. To dobre rozwiązanie z wielu powodów. Przede wszystkim pomieszczenia wyłożone taką posadzką są bezpieczne, gdyż tworzywo nie jest zbyt śliskie, a także nie ulega uszkodzeniu na skutek zabrudzeń.
  • Oświetlenie – wyposażenie naszych kontenerów w wersji standardowej obejmuje również lampy, dzięki którym można (po doprowadzeniu prądu) rozpocząć w nich pracę także nocą.
  • Ocieplenie – cienkie blachy trapezowe są wytrzymałe i mocne, jednak nie mają żadnego oporu cieplnego, przez co błyskawicznie uzyskują temperaturę zgodną z otoczeniem. Latem mogą być ciepłe, a zimą – chłodne. Nasze kontenery blaszane są ocieplane, tym samym proces wymiany cieplnej zachodzi dłużej i w bardziej przewidywalny sposób.

Kontenery stróżówki – ciekawe opcje dodatkowe

W naszej firmie każdy przedsiębiorca może liczyć na jeszcze więcej. Oferujemy przede wszystkim transport kontenerów na życzenie na obsługiwanym przez terenie, a także montaż systemu zwiększającego wygodę pracowników zimą – kaloryfera. Ponadto zapewniamy także możliwość zamówienia okna ze zintegrowaną roletą, która chroni bezpieczeństwo oraz zapewnia prywatność, a także umywalkę i WC – podstawowe narzędzia do zachowania odpowiedniej higieny pracy.

Kontener socjalny – cena

Każdy kontener dostępny na stronie blaszaki.com.pl cechuje się korzystną ceną w stosunku do jego ponadprzeciętnej jakości wykonania. Ze względu na zastosowanie mocnych i trwałych materiałów oraz wykorzystanie w procesie produkcyjnym najlepszych maszyn i urządzeń, zapewniamy, że wszystkie z zakupionych u nas kontenerów będą mogły być użytkowane przez wiele lat. Nawet w przypadku szczególnie intensywnej pracy.

Zamów już dziś kontener socjalny. Wymiary z całą pewnością okażą się odpowiednie do wybranych zastosowań, podobnie jak ilość wolnej powierzchni czy też liczba opcji standardowych i tych opcjonalnych. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań do kontaktu z naszymi asystentami.