Garaż blaszany w kolorze

Wyświetlanie 1–15 z 34 wyników

Garaż blaszany stanowi ukłon w stronę bezpieczeństwa oraz komfortu mieszkańców danego domu lub pracowników wybranej firmy. Obiekt ten, jak sama nazwa wskazuje, służy głównie do parkowania samochodów, jednak nie tylko. Można w nim magazynować narzędzia, przechowywać zbiory, traktować jako składzik urządzeń ogrodowych, a także chować różne produkty na okres zimowy. Tak czy inaczej, garaże blaszane w kolorze stanowią najlepszy wybór dla zmotoryzowanych. Przejrzyj wszystkie i koniecznie złóż zamówienie już dziś!

Garaż blaszany w kolorze – styl ma znaczenie

Blaszane garaże nie zawsze służą wyłącznie w celach praktycznych. Niektórzy traktują je jako realną formę poprawy wystroju swojej własnej przydomowej przestrzeni i fakt ten nie wynika znikąd. Przede wszystkim garaże blaszane w kolorze mogą:

  • Uzupełniać inne elementy infrastruktury – każdy garaż można z łatwością dopasować do zupełnie różnych elementów wyposażenia domu. Jedni starają się je kolorem dopasować np. do elewacji swojego domu, co stanowi stosunkowo proste i bezpieczne rozwiązanie, inni z kolei stawiają na nieco trudniejsze – np. dopasowując kolor garażu do barwy drewna okien i drzwi, a nawet altan ogrodowych.
  • Stanowić ciekawy kontrast – nic nie stoi na przeszkodzie, aby garaż zastosować jako ciekawą odskocznię kolorystyczną. Dla przykładu przy jasnej i subtelnej elewacji, białych oknach oraz jasnych drzwiach, może sprawdzić się garaż blaszany szary, który będzie stanowił w stosunku do nich ciekawą odskocznię. To rozwiązanie, które co prawda wymaga nieco odwagi, lecz może odwdzięczyć się nietuzinkową aranżacją godną pozazdroszczenia.
  • Być elementem innym od wszystkich – praktycznie każdy producent garaży blaszanych uznaje tylko kolor podkładowy za jedyny słuszny. W naszym sklepie jest zupełnie odwrotnie. Wyznajemy zasadę, że klient powinien mieć możliwość wyboru w zasadzie każdej najpopularniejszej barwy, aby móc dany garaż dostosować do swoich oczekiwań oraz przydomowej przestrzeni. Standardem jest oczywiście farba podkładowa. Znana, lubiana i uznana przez wszystkich za rynkową normę.

Jako jeden z największych producentów garaży na rynku oferujemy także inne barwy, które z całą pewnością będą ciekawie uzupełniać bieżącą aranżację całej przydomowej przestrzeni. Całą konstrukcję możemy pomalować farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze z całej palety RAL oraz BTX. Co to oznacza? Mnóstwo możliwości! Oferujemy takie kolory, jak:

  • zielony,
  • czerwony,
  • żółty,
  • biały,
  • szary w wielu odcieniach,
  • czarny,
  • jasny i ciemny brąz.

W rezultacie garaż blaszany można z łatwością dopasować do każdej aranżacji, również tej najmniej typowej i najrzadziej spotykanej.

Garaże blaszane w kolorze – jaką mają konstrukcję?

Każdy garaż został przez nas na tyle dobrze wykonany, że z pewnością spełni wszelkie wymagania przez cały okres jego eksploatacji. Konstrukcja jest stabilna dzięki użyciu do jej produkcji mocnych kątowników lub kątowników wzmocnionych profilem. Nie staje się chwiejna podczas powiewów wiatru, a także nie traci swojej sztywności wskutek wielokrotnego otwierania i zamykania bramy.

Boczne poszycia stanowi, podobnie jak w przypadku innych naszych produktów, blacha trapezowa T7 pozioma lub pionowa. To materiał doskonale opierający się każdej pogodzie, odporny i zachowujący na długo swoją stylistykę.

Każdy garaż oraz w innym kolorze jest dostępny w wielu rozmiarach do wyboru. Różnice dotyczą głównie jego szerokości, zatem także liczby stanowisk do parkowania – od jednego do kilku, dzięki czemu można z łatwością dopasować wybrany wariant do ilości wolnej przestrzeni na posesji. Różnice obejmują także dach – dwuspadowy, ze spadem na tył bądź na bok.

Ciekawym zagadnieniem jest także sama konstrukcja. Oferujemy modele z jedną lub dwiema bramami uchylnymi – bardzo ciekawe rozwiązanie do dużych przestrzeni, jak i modele dwuskrzydłowe, otwierane na bok. To, który wariant okaże się lepszy, zależy przede wszystkim od ilości wolnego miejsca oraz samych oczekiwań. Wariant niewłaściwy może okazać się niezbyt komfortowy w eksploatacji, dlatego zachęcamy do dokładnego przeanalizowania możliwości swojej działki.

Jak wybrać odpowiedni garaż blaszany w kolorze?

Wszystkie garaże blaszane w kolorze dostępne w naszej firmie cechują się wysoką jakością oraz znakomitym designem, lecz wybór odpowiedniego wariantu wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Różnic dotyczących samej konstrukcji jest bardzo wiele, co samo w sobie nie stanowi ułatwienia. Dokładając do tego także różnice w odcieniu, otrzymujemy w rezultacie produkt, którego wyboru naprawdę ciężko dokonać. Aby to zrobić jak najlepiej, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie pomożemy w wyborze i udzielimy wielu technicznych i wizerunkowych informacji, dzięki którym być może dokonanie prawidłowego zakupu będzie choćby nieco prostsze.

Staramy się, aby realne barwy były zgodne z kolorami poglądowymi, to dla nas niezwykle istotne. Oczywiście mogą nieco odbiegać od nich z powodu różnych ustawień monitora, lecz staramy się, aby różnice względem realnych barw na monitorze wzorcowym były w zasadzie marginalne. Każdy nabywca dzięki temu z całą pewnością spełni wszystkie z wielu indywidualnych potrzeb danej osoby.

Garaż blaszany – zapraszamy do zakupu już dziś!

W naszej firmie nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego zachęcamy do wyboru już dziś. Gwarantujemy szybką dostawę, pełną zgodność wymiarów rzeczywistych z deklarowanymi, a także stuprocentową pomoc na każdym etapie zakupu. Jako jedna z niewielu firm, stawiamy na transparentność. W naszej ofercie wszystkie blachy, rodzaje wykończeń czy kolory są takie, jakimi je przedstawiamy. Nie naginamy rzeczywistości i nie przyciągamy klientów deklaracjami niemożliwymi do spełnienia. Ma to wpływ na popularność naszej marki – garaże blaszane w kolorze Stalmex zdobią coraz więcej domów i zakładów produkcyjnych, gdyż stanowią doskonałą alternatywę dla garażu w bryle budynku oraz wolnostojącego, murowanego.