Kojce dla psów pokryte blachą

Wyświetlanie 1–15 z 29 wyników

W ofercie Stalmex znajdziesz szeroki wybór jakościowych kojców dla psów, które są wykonane z blachy. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zapewnić swoim psiakom komfortowe miejsce do przebywania w strefie zewnętrznej. Blaszany kojec oferujemy w różnych rozmiarach, dla jednego lub dwóch psów. Wybierz kojec z blachy ze ścianą boczną, dachem, podłogą albo z dodatkowymi akcesoriami, jak uchwyty na miski. Zachęcamy do poznania propozycji od Stalmex, aby zapewnić psiakom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Metalowe kojce dla psów — zadbaj o schronienie dla psa

Ocynkowany kojec blaszany dla psa to idealna opcja, aby zadbać o zamknięte miejsce przebywania pupila, jeśli zachodzi taka potrzeba. Kojec wykonany z blachy będzie służył psu w swojej doskonałości przez wiele lat. Jest trwały, wytrzymały i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia. Sprawdzi się zamiast klasycznej budy dla psów dużych ras, dla wszystkich psów agresywnych, które wymagają separacji oraz dla psiaków, aby zapewnić im bezpieczeństwo w nocy, czy kiedy nie mogą przebywać bez smyczy. Przebywanie psa w kojcu z blachy to optymalny komfort w sytuacjach stresujących dla zwierzaka albo wtedy, kiedy przyjmujesz na swojej posesji gości, których może nie akceptować futrzak.

Pamiętaj, że nawet najlepszej jakości blaszany kojec dla psa z zadaszeniem i ścianami bocznymi nie powinien stanowić głównego miejsca przebywania czworonoga. To opcja na chwilę, w razie potrzeby, uwzględniając na przykład niekorzystne, zimowe warunki pogodowe czy przedłużające się upały.

Blaszany kojec dla psa — szeroki wybór funkcjonalnych konstrukcji

W ofercie Stalmex znajdziesz między innymi:

 • ocynkowany kojec dla psa z blachy ze ścianą boczną i tylną o wymiarach 2×2 m,
 • podwójny kojec dla psa z tyłem pokrytym blachą o wymiarach 4×2 m,
 • podwójny kojec dla psa blaszany ze ścianką działową o wymiarach 4×2 m.

Wszystkie metalowe kojce dla psów to niezawodne konstrukcje. Ich wymiar można dopasować wedle potrzeb czworonoga. Do każdego kojca dla psów można wstawić budę, dopasować podłogę z desek impregnowanych, która będzie zabezpieczać przed przenikaniem zimna czy wilgoci. Stalmex oferuje blaszane kojce dla psów w standardowym kolorze srebrnym oraz z profili zamkniętych malowanych w kolorze czarnym.

Kojec dla psa z blachy — co wziąć pod uwagę przy wyborze?

Wybierając kojec dla psów, weź pod uwagę przede wszystkim komfort przebywania w nim futrzaka, jego bezpieczeństwo, ale także funkcjonalność i trwałość całej konstrukcji. Parametry, które warto uwzględnić, zanim zamówisz blaszany kojec dla psa, to między innymi:

 • wymiar kojca dla psa,
 • spad dachu,
 • drzwi i mechanizm ich otwierania oraz zabezpieczania ryglami,
 • ściany. Mogą być w całości zabudowane lub wykonane z metalowych przęseł,
 • podłoga, blacha nie sprawdzi się dobrze, lepszą opcją na podłogę kojca będą impregnowane deski drewniane,
 • ścianka działowa w przypadku podwójnego kojca dla psów,
 • strefa z tyłu kojca, która najczęściej jest zabudowana,
 • obrotowe uchwyty na miski na karmę dla psa.

Zamawiając kojec dla psa z oferty Stalmex zyskujesz gwarancję nie tylko najlepszej jakości całej konstrukcji. Oferujemy również transport pod wskazany adres. W razie pytań nasi specjaliści służą profesjonalnym doradztwem, aby wybrać idealny kojec dla psa, który sprawdzi się na prywatnej posesji czy na terenie zakładu pracy.

Kojce dla psów z blachy najlepszej jakości, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo pupilowi

Właściciel psa jest odpowiedzialny za stworzenie zwierzakowi odpowiednich warunków bytowania. Kojec dla psa sprawdzi się doskonale, aby dać futrzakowi schronienie przed deszczem, silnymi promieniami słońca czy zabezpieczyć go w razie ewentualnego zagrożenia. Kojec dla psa jest również rozwiązaniem w przypadku psów agresywnych, kiedy na posesję muszą wejść osoby, które zwierzę może traktować jako potencjalnego wroga i należy go chwilowo odizolować.

Wybór blaszanego kojca dla psa to strzał w dziesiątkę. Zastosowanie tak mocnego materiału eliminuje ryzyko występowania korozji, wypaczania się metalowych prętów czy ich nadmiernego nagrzewania. Blaszane kojce są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy ścieranie, działanie wody oraz zabrudzenia i zawsze prezentują się estetycznie. Zachęcamy do składania zamówień wszystkich, którzy chcą zadbać o właściwe warunki przebywania zwierzaka w strefie zewnętrznej.

Dlaczego blaszany kojec dla psa od Stalmex to najlepszy wybór?

Do produkcji blaszanych kojców dla psów wykorzystujemy nowatorską metodę nitowania pionowych szczebelków, dzięki czemu główna konstrukcja nie jest spawana, ale ocynkowana. Zapewnia to jeszcze lepszą trwałość i większą żywotność takiego miejsca przebywania psa. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz różne modele kojców dla psów, które możesz dostosować nie tylko do potrzeb swojego czworonoga lub kilku psów, ale również warunków na terenie, na którym kojec ma funkcjonować. Dodatkowe opcje, takie jak ściany boczne, ścianki działowe, podłoga czy zadaszenie, to elementy, które jeszcze lepiej wpłyną na komfort użytkowania boksu. Wybierz uniwersalny kojec dla psa, który doskonale wkomponuje się w całą aranżację przydomowej przestrzeni i ciesz się największym poziomem bezpieczeństwa, jakie zapewnisz swojemu pupilowi.