Czarne kojce dla psów

Wyświetlanie 1–15 z 29 wyników

Psy, które przez dłuższy czas pozostają w strefie zewnętrznej, potrzebują komfortowego schronienia. Czarny kojec dla psa sprawdzi się doskonale, aby Twój czworonożny przyjaciel zyskał komfortowe warunki codziennego funkcjonowania. Oferujemy wysokiej jakości klatki idealne do izolacji psa w razie potrzeby oraz jego ochrony w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Wybierz kojec dla psa czarny i zapewnij pupilowi doskonały azyl.

Kojce dla psów czarne w ofercie sklepu Stalmex

Nowoczesna hala produkcyjna, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz wysokie kompetencje zawodowe naszych specjalistów pozwalają oferować czarne kojce dla psów najwyższej jakości. Niezawodny surowiec, jakim jest stal, wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Czarny kojec dla psa jest odporny na działanie wody, wysokie oraz niskie temperatury, ciężar, zabrudzenia czy zarysowania. Dzięki temu tego rodzaju miejsce przebywania czworonoga w strefie zewnętrznej może służyć w swojej doskonałości przez wiele lat.

W ofercie sklepu Stalmex znajdziesz:

 • czarne kojce dla psów z zadaszeniem z blachy,
 • czarny kojec dla psa z bocznymi ścianami z blachy,
 • kojce dla psów czarne z drewnianą podłogą,
 • kojec dla psa czarny z dodatkowymi elementami, jak obrotowe miski.

Wybierz idealną klatkę dla swojego psiaka, dobierając model wedle jego indywidualnych potrzeb oraz warunków, jakie panują na danym terenie. Dzięki temu kojec stanie się wygodnym azylem, miejscem bezpiecznym i idealnym do schronienia.

Kojec dla psa w kolorze czarnym — kiedy warto wybrać taką konstrukcję?

Kojec dla psa czarny stanie się nie tylko designerskim elementem wyposażenia Twojej posesji. Przede wszystkim będzie stanowić komfortowe miejsce do odpoczynku czworonoga oraz jego izolacji w razie takiej potrzeby. Kojec sprawdzi się doskonale, kiedy musisz zamknąć psa na pewien czas, ale jednocześnie chcesz zapewnić mu pełną wygodę i swobodę ruchów. Do większego boksu dla psiaka zmieścisz również budę.

Czarne kojce dla psów sprawdzają się nie tylko na prywatnych posesjach, takie konstrukcje są konieczne również w przypadku:

 • psów stróżujących na firmowym terenie,
 • psów w schroniskach,
 • psów w hodowlach,
 • psów w psich hotelach,
 • psów policyjnych.

Czarny kojec dla psa przyda się zawsze wtedy, kiedy czasowo musisz ograniczyć swobodę czworonoga. Klatka sprawdzi się znacznie lepiej, niż łańcuch czy pozostająca bez dodatkowego zabezpieczenia psia buda.

Najlepszy czarny kojec dla psa — porównaj parametry techniczne

Jesteśmy producentem czarnych kojców dla psów, które naszym klientom oferujemy w różnych opcjach. W tej kategorii znajdziesz mniejsze kojce dla psa w kolorze czarnym, jeśli chcesz stworzyć miejsce do odpoczynku dla czworonoga na małej działce. Proponujemy także duże kojce dla psów w kolorze czarnym, które pozwalają na większą swobodę i dają świetne warunki nawet do zabawy. Jeśli jesteś właścicielem kilku psów, wybierz podwójną klatkę, która zapewni Twoim pupilom jeszcze większa bezpieczeństwo, szczególnie wtedy, kiedy zwierzęta powinny być rozdzielone.

Przy wyborze czarnego kojca dla psów, bierz pod uwagę wymiary klatki, ale również inne parametry techniczne. Bez względu na konstrukcję gwarantujemy solidną trwałość i wytrzymałość każdego kojca. Oferty kojców dla psów w kolorze czarnym różnią się, biorąc pod uwagę wykonanie oraz dodatkowe wyposażenie. Uwzględnij takie elementy, jak:

 • drewniana podłoga, która izoluje chłód od podłoża,
 • ściany boczne z blachy, które dają jeszcze większe bezpieczeństwo i chronią przed wiatrem,
 • dach z blachy, który zabezpiecza przed opadami deszczu czy śniegu,
 • ścianki działowe w przypadku podwójnych czarnych kojców dla psów,
 • obrotowe miski, doskonałe w przypadku agresywnych psów,
 • mocne zamknięcie, które zabezpiecza przed wydostaniem się zwierzęcia z klatki,
 • stalowe szczeble, które gwarantują odpowiednią wentylację wewnątrz boksu.

Kojec dla psów czarny może stanowić doskonały azyl dla czworonogów, jeśli tylko wybierzesz model dopasowany do szczególnych wymagań zwierząt.

Wybierz kojec dla psa czarny i dobierz praktyczne dodatki

Miejsce dla psa, które przebywa w strefie zewnętrznej, musi dawać mu bezpieczeństwo i schronienie oraz stanowić komfortową konstrukcję do wypoczynku. Wygodna klatka musi być przede wszystkim dopasowana pod względem wymiarów, weź pod uwagę wielkość psa oraz jego potrzeby w zakresie codziennej aktywności. Dobrym rozwiązaniem będzie wybór czarnego kojca dla psa z zadaszeniem, które chroni przed silnym słońcem oraz deszczem. Ściany boczne z blachy będą natomiast ochroną przed wiatrem i pozwolą na izolację, jeśli psiak wymaga szczególnego wyciszenia. Dodatkowo możesz zamówić kojec dla psa czarny z łatwą w utrzymaniu czystości drewnianą podłogą, która chroni przed zimnem. Jeśli zwierze jest agresywne, przyda się obrotowa miska na wodę i jedzenie, którą można uzupełnić bez potrzeby kontaktu ze zwierzęciem.

Niezawodna jakość i oryginalny design — poznaj modele czarnych kojców dla psów od Stalmex

Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze idealnego kojca dla psa w kolorze czarnym. Odpowiedzą na wszystkie pytania i podpowiedzą, która konstrukcja sprawdzi się najlepiej na konkretnej posesji czy w przypadku psa o wyjątkowych potrzebach. Szeroki wybór czarnych kojców dla psów pozwala dopasować klatkę do najbardziej specyficznych wymagań. W tej kategorii znajdziesz między innymi:

 • Kojec dla psa zabudowany drewnem 6×2. Ta duża klatka dla psa zapewnia sporo miejsca i pełną swobodę ruchów. Nadaje się również do przechowywania kilku przyjaźnie nastawionych do siebie zwierząt,
 • kojec dla psa zabudowany drewnem 2×2 z drewnianą podłogą. Stanowi idealne miejsce dla jednego czworonoga. Solidna obudowa klatki chroni przed niekorzystnymi czynnikami, a podłoga z drewnem zabezpiecza przed zimnym podłożem,
 • kojec dla psa z czarnymi profilami poziomymi. Tego rodzaju klatka dla czworonoga nie tylko spełnia wszystkie funkcje praktyczne, ale prezentuje się niezwykle designersko na posesji.

Zachęcamy do składania zamówień na czarne kojce dla psów. Gwarantujemy solidną jakość konstrukcji oraz szybki transport, aby Twój czworonożny przyjaciel zyskał bezpieczną przestrzeń w zewnętrznej strefie.